ברוכים הבאים לאתר היופי שבגן
מקבוצת רהיטי הכוח (1991) בע"מ
 
ריהוט מעוצב לגן, לחצר ולמרפסת
 
קולקציית 2013 כבר מוכנה 
ואתם?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שמשיות וגזיבו לגינה

 
 
 
שמשיות עם בסיס
שמשיות עם בסיס
שמשיות עם בסיס
 
 
 
 
 
 
כדי ליצור את פינות הישיבה, האירוח והבילוי האולטימטיביות תחת כיפת השמיים, יש צורך ביותר מריהוט גן מסוגנן לבדו. יש צורך גם בפריטים משלימים, בהם אלו שמהווים חוצץ בין האור הישיר והצורב של השמש לבין השוהים בחוץ ויוצרים צל נעים לישיבה תחתיו.
 
 
 
 
 
 
היופי שבגן מציעה לכם שני מוצרי הצללה ניידים ונוחים לשימוש, המספקים בעיצובם הייחודי גם את האלגנטיות המשלימה לעיצוב רהיטי הגן שלנו החוסים בצלם: שמשיות וגזיבו. בזכות עיצובם יוצא הדופן ושובה הלב, השמשיות והגזיבו שלנו ישתלבו בנקל בפינת החצר המסוגננת שלכם, בקו העיצובי שלה או במיטות השיזוף שלכם.
 

שמשיות וגזיבו מבית היופי שבגן – הצללה מעוצבת

 
 
 
 
 
 
 
השמשיות שלנו: לא מה שחשבתם. די להסתכל בגלריית התמונות שבעמוד זה כדי להבין – השמשיות של היופי שבגן אינן אותו מוצר סטנדרטי ומוכר עד זרא. המוצרים שאנו מציעים ניחנים בקווים מיוחדים, הבוראים את מוצר ההצללה הוותיק מחדש, ומעניקים לו מראה מיוחד, מתוחכם, מעודן ובלתי שגרתי. הליווי המושלם מעל מיטות שיזוף אופנתיות או ריהוט גן ראטן מהודר.
 
 
 
 
 
 

גזיבו: התיחום המושלם לפינת ישיבה אישית ואינטימית.

הגזיבו הוא מעין ביתן קטן בעל גג מקורה ועמודים תומכים, ללא קירות, היוצר פינה אישית, מובחנת, מוצלת וקסומה לשבת בה. היופי שבגן מציעה לכם מבני גזיבו ניידים, נוחים להצבה ולפירוק בהתאם לצורך, במבנה שעיצובו לוקח את הטוב משני העולמות – שמשיות וגזיבו. כל שנוצר הוא למלא את הפינה המיוחדת בפריטי ריהוט הגן הנכונים, ליצירת מקום מושלם, מסוגנן ומופרד לישיבה בלב הדשא.
 
 
 
 
 
גזיבו לגינה
 
שמשיות לגינה
 
ריהוט גן
 
שמשיה
 
 
 
צל הוא הטאץ' האחרון והחשוב ביותר לעיצוב הגינה. הוא שהופך את השהות בחוץ לנעימה ולמזמינה יותר, גם בצהרי יום חם. עם הגזיבו והשמשיות שלנו תזכו בצל הנכסף, באמצעות גג נוח, מסוגנן ודינמי – הפריטים המשלימים שהופכים את הגינה למושלמת.
 
 
 
 
 
 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המפעל:
הסדנא 10, אזור תעשייה, חולון, 58815
טל': 5563614 - 03
פקס: 5564652 - 03
 
 
 
אולם תצוגה:
הפלד 50 אזור תעשייה, חולון, 58817
טל': 03-6530930
פקס:03-6545829
 
 
 
שעות פתיחה:
א' – ה': 09:00 – 19:00
ו': 09:00 – 13:30