ברוכים הבאים לאתר היופי שבגן
מקבוצת רהיטי הכוח (1991) בע"מ
 
ריהוט מעוצב לגן, לחצר ולמרפסת
 
קולקציית 2013 כבר מוכנה 
ואתם?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערסלים לגינה

 
 
 
 
 
ערסל לגינה
ערסל לגינה
 
ערסל לגינה
ערסל לגינה
 
 
חלומות בהקיץ על נופש באי בודד כוללים תמיד שני עצי דקל וערסל הקשור ביניהם. ערסלים לגינה תמיד שולחים את מחשבותינו לעבר אסוציאציות מהנות וחיוביות, כגון חופש, ים, רוגע, ניקוי ראש ושלווה. השכיבה עליהם מספקת את כל אלו, בזכות הצורה המחבקת והעוטפת, הנדנוד הנינוח והעצל המרגיע כל כך את הגוף ואת הנפש, הרגליים המורמות והשמיים הפתוחים או צמרת העץ שמעלינו, שהם הדבר הראשוני שפוגש מבטנו עם פתיחת העיניים מההתרגעות הנעימה בתוככי הערסל.
 

ערסלים לגינה - עיצוב עכשווי לפריט ותיק

 
ערסלים לגינה עברו דרך ניכרת מאותם דגמים עשויים חבלים בדגם מרושת או יריעות הבד הפשוטות הזכורות מהמזרח הרחוק ומדרום אמריקה. כיום ניתן להשיג מוצר זה גם בגרסה מודרנית, מעוצבת לעילא ומרשימה, המשתלבת להפליא בעיצובי המרפסות ופינות הישיבה בחצר בשנות האלפיים.
 
אם אתם כמהים לאותה תחושת שלווה ששום כסא – מעוצב ומרשים ככל שיהיה – לא מצליח לספק, ורק ערסל  לגינה יכול, מדוע שלא תשלבו אלמנט זה בחצר או במרפסת שלכם? אינכם צריכים יותר לחשוש שמה ייראה אלמנט זה זר וחריג בעיצובו הפשוט והעממי בינות לרהיטי הגינה היוקרתיים ולפינות הישיבה המפנקות מראטן וכריות לבנות צחות. כל שצריך הוא לבחור בערסל הנכון, בעיצוב רלוונטי, נקי ומתוחכם יותר, וכן במערכת התקנה תואמת לקשירתו ולתלייתו (באם חצרכם לא בורכה בזוג עצי הדקל המוכרים בדיוק במרווח הנכון...), וקיבלתם ערסל לגינה המשתלב להפליא במכלול העיצוב, ליצירת פינת ההתרגעות המושלמת – בדיוק כמו בחלומות.
 

השירות שלנו

חברת היופי בגן מתמחה בריהוט גן ובאביזרים משלימים לו, המשלבים עיצוב מסוגנן, מראה יוקרתי וסטנדרטים גבוהים של פינוק ונוחות – החל ממערכות הישיבה ועד לשמשיות ולערסלים לגינה מפנקים ומעוצבים.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחזרה למעלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המפעל:
הסדנא 10, אזור תעשייה, חולון, 58815
טל': 5563614 - 03
פקס: 5564652 - 03
 
 
 
אולם תצוגה:
הפלד 50 אזור תעשייה, חולון, 58817
טל': 03-6530930
פקס:03-6545829
 
 
 
שעות פתיחה:
א' – ה': 09:00 – 19:00
ו': 09:00 – 13:30